Kariéra / do našeho týmu hledáme

SKLADNÍK / TECHNIK NA KULTURNÍCH AKCÍCH

V týmu Cross Audio nám chybí nadšenec / kutil / správce aut / technik k pódiím – jste to právě Vy?

NÁPLŇ PRÁCE BUDE VELMI ROZMANITÁ

  • Kompletní obsluha skladu od A do Z. (žádný VZV)
  • Vykládka a nakládka techniky.
  • Občasné čištění techniky (servis obstarají profesionální firmy).
  • Drobná správa vozového parku. Pneu, TP, servis v autorizovaném pracovišti.
  • Občas stavba pódia či mobilního pódia na kulturních akcích.

CO JE POTŘEBA?

  • Manuální zručnost a technická zdatnost.
  • Schopnost hledat řešení a řešit problémy.
  • Časová flexibilita vykompenzovaná volným časem.
  • Řidičský průkaz minimálně B (další se dá u nás dodělat).
  • Spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost + aktivní přístup k práci.
  • Být pozitivní v kolektivu.
  • Máte-li toto všechno, nezáleží na vzdělání a není potřeba znát cizí jazyky.

CO NENÍ NUTNÉ, ALE JE TO VÝHODOU?

  • Především řidičský průkaz B + E , C , C + E.
  • Zkušenost z obdobné pozice v tomto oboru.
  • Znalost stavby pódií na kulturní akce.

NABÍZÍME VÁM

  • Velmi zajímavou a pestrou práci velmi odlišnou od „pásu“ ve fabrice.
  • Práci pro stabilní společnost v nových prostorách s kompletním zázemím hned vedle Nymburka.
  • Absolutně slušné a přátelské vystupování.
  • Dobré finanční ohodnocení.
  • Možnost odborného rozvoje, možnosti školení, možnost rozšíření ŘP.
  • Pracovní účast na mnoha rozličných kulturních akcí.

ZADAVATEL A MÍSTO PRACOVIŠTĚ

  • Cross Audio Production s.r.o., IČ: 28510381
  • Sklad: Veleliby 68, Dvory.
  • Akce: Středočeský kraj a celá ČR.

    TĚŠÍME SE NA VÁS!

    Kontakt pro zájemce o práci